projektpraca.eu

Nauczyciel na Kierunku Higienistka stomatologiczna

Pro Civitas
  • Dodano: 16 października 2024
  • Ważna do: 30 października 2024
67
2024-10-16 2024-10-30

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?
Pro Civitas – Szkoły dla dorosłych, szkolenia oraz studia podyplomowe to intensywnie rozwijająca się firma z branży edukacyjnej. W Pro Civitas wpływamy na jakość edukacji dorosłych oraz kształtowanie lokalnych rynków pracy

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższej jakości prowadzonych zajęć.

  • Przygotowywanie materiałów dydaktycznych na zajęcia (skrypty, prezentacje, studia przypadku)

  • Prowadzenie zajęć w sposób efektywny i inspirujący, zmierzający do bardzo dobrego przygotowania słuchaczy Pro Civitas do pracy w wybranym zawodzie.

To oferujemy

  • Doskonale wyposażone własne pracownie zawodowe i sale dydaktyczne,

  • Niezbędne, nowoczesne, narzędzia pracy: projektory, flipcharty, ekrany dotykowe Samsung Flip!
  • Elastyczny grafik pracy, pozwalający łączyć zobowiązania zawodowe i rodzinne z pracą w Pro Civitas,

  • Dodatkowa możliwość do rozszerzenia oferty Pro Civitas o autorskie szkolenia nauczyciela.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (w tym szkolenia)
  • Praca w zawodzie, którego dotyczy nauczanie – minimum 2 lata

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć

Kontakt z pracodawcą

41 240 64 26

Adres e-mail

kielce@procivitas.edu.pl