projektpraca.eu

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Przedszkole Nasza Babcia
  • Dodano: 12 października 2024
  • Ważna do: 26 października 2024
308
2024-10-12 2024-10-26

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nauczyciela do Przedszkola "Nasza Babcia" , którzy z pasją podchodzi do swojej pracy, wykazuje się energią i zaangażowaniem . Serdecznie zapraszamy dołącz do naszego zespołu!

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym przedszkolu, realizującym nowatorskie rozwiązania edukacyjne,

  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (kodeks pracy)

  • Pracę na cały etat,

  • Możliwość realizowania ścieżki awansu zawodowego (staż, kontraktowy, mianowany),

  • Wsparcie dyrektora,

  • Pełne zaplecze dydaktyczne,

  • Pełną infrastrukturę do zajęć,

Wymagane dokumenty

  • CV

Wymagania

Nasze wymagania

Jeśli Twoją pasją jest praca z dziećmi i czerpiesz radość z ich towarzystwa oraz :

  • posiadasz wykształcenie wyższe pedagogiczne - edukacja wczesnoszkolna

    i przedszkolna

  • cechuje Cię uczciwość, sumienność i pracowitość,

  • posiadasz umiejętność pracy w zespole

    To jesteś idealnym kandydatem, którego szukamy!

Adres e-mail

przedszkole_naszababcia@onet.pl