Staż z perspektywą zatrudnienia jako nauczyciel edukacji przedszkolnej - wymagane orzeczenie

Dział Rekrutacji
  • Dodano: 15 października 2024
  • Ważna do: 29 października 2024
122
2024-10-15 2024-10-29

Opis stanowiska pracy

Oferuję możliwość odbycia stażu zawodowego w charakterze pomocy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z perspektywą zatrudnienia.

Staż w jednym z kieleckich przedszkoli niepublicznych.

Podczas stażu wypłacamy stypendium stażowe oraz zapewniamy pełne wsparcie Trenera pracy.

Oferujemy ciekawą ścieżkę rozwoju kariery zawodowej oraz możliwość nabycia pierwszego doświadczenia.

Wymagania

Oferta jest skierowana do osób posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, biernych zawodowo, w wieku aktywności zawodowej, zamieszkujących woj. świętokrzyskie.

Wymagania konieczne to ukończone studia pedagogiczne ale czekamy również na kandydatów w trakcie studiów pedagogicznych - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Poszukujemy osób kreatywnych, cierpliwych, zaangażowanych i pełnych pasji do pracy z dziećmi.

*Oferta współfinansowana ze środków PFRON.

Kontakt z pracodawcą

534-036-447

Adres e-mail

patrycja.sosnowska@ffm.pl