projektpraca.eu

Pracownik administracyjno-biurowy

Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie PROSTA-PROJEKT
  • Dodano: 22 października 2024
  • Ważna do: 04 listopada 2024
448
2024-10-22 2024-11-04

Opis stanowiska pracy

Firma działająca na rynku od ponad 15 lat, zatrudni Pracownika Adminiatracyjno-Biurowego do biura znajdującego się w Kielcach.

Podstawowe zadania:

  •  Odbieranie, segregowanie, zarządzanie korespondencją e-mailową i pisemną;
  • Przepisywanie, redagowanie pism i umów, obsługa korespondencji.
  • Umawianie, organizacja spotkań, wideokonferencji itp.
  • Prowadzenie archiwum dokumentacji.
  • Obsługa pomieszczeń biurowych i gabinetów.
  • Prowadzenie kontroli obiegu dokumentów wewnątrz organizacji.
  • Załatwianie spraw urzędowych.
  • Współpraca z innymi działami, oddziałami pozamiejscowymi, pracownikami.
  • Prowadzenie kalendarza poszczególnych jednostek.
  • Wspieranie pracy zespołu pracowników w obszarach związanych z wykonywaniem zadań służbowych.
  • Przygotowywanie ofert w zamówieniach publicznych i przetargach.

Oferujemy:

  • Praca na pełny etat (umowa o pracę) lub umowa/zlecenie w zależności od potrzeb pracownika.
  • Elastyczne godziny pracy 7:00 – 15:00 (10:00 – 18:00) (poniedziałek – piątek) dostosowane do potrzeb Pracownika i Pracodawcy.
  • Praca w dwuosobowym zespole sekretariatu.
  • Brak dress code, swobodna atmosfera, duże, jasne, przestronne biuro z klimatyzacją. Mały ruch interesantów na miejscu, więcej pracy z dokumentami.
  • Płynne, szybkie przeszkolenie i przekazanie obowiązków.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach Spółki (asystentka, kierownik biura itd.).

Oczekujemy kandydatów o ustabilizowanej sytuacji pozwalającej na nawiązanie wieloletniej współpracy.

Wymagania

  1. Płynna obsługa komputera, szybkie przepisywanie bez błędów, bardzo dobra znajomość MS Office (m.in. WORD, Excel, itp.)
  2. Znajomość obsługi urządzeń biurowych (Drukarka, skaner itp.)
  3. Dobra organizacja i planowanie własnej pracy, dobra pamięć, rzetelność, uczciwość, systematyczność, terminowość.
  4. Umiejętność pracy pod presją czasu i terminów.
  5. Znajomość j. polskiego w mowie i piśmie. Nie wymagamy dobrej znajomości języków obcych.
  6. Znajomość podstawowych pojęć prawnych, ekonomicznych, administracyjnych, rachunkowych i biznesowych - mile widziane
  7. Wykształcenie min. średnie. Dobre opinie z poprzednich miejsc pracy. (Rozważymy również osobę o niższym wykształceniu, która wykaże się determinacją i rzetelnością.)
  8. Minimum roczny staż pracy na podobnym, samodzielnym stanowisku w pełnym zakresie godzin. Rozważymy również osobę bez doświadczenia która wykaże się determinacją i rzetelnością.
  9. Prawo jazdy kategorii B - czynne (zostanie przeprowadzona weryfikacja umiejętności)

Adres e-mail

rekrutacja@prostaprojekt.pl