projektpraca.eu

Prace biurowe w firmie spedycyjnej - z orzeczeniem

Dział Rekrutacji
  • Dodano: 18 października 2024
  • Ważna do: 01 listopada 2024
332
2024-10-18 2024-11-01

Opis stanowiska pracy

Staż/praca w branży logistycznej/transportowej.

Oferta współfinansowana ze źródeł PFRON - aktywizacja zawodowa.

Zakres obowiązków to:

  • 90% prace administracyjno-biurowe,
  • kontakt telefoniczny z kontrahentami,
  • nadzorowanie przesyłek na magazynie: robienie zdjęć przesyłkom, naklejanie etykiet

Dla osób nieposiadających wystarczającego doświadczenia w branży oferujemy:

  • możliwość rozpoczęcia współpracy od stażu zawodowego trwającego 3 miesiące,
  • stypendium stażowe,
  • ciekawą ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • wsparcie Trenera Pracy.

Pracodawca oferuje pracownikom szeroki pakiet benefitów.

Wymagania

Oferta skierowana do osób posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, biernych zawodowo, zamieszkujących województwo świętokrzyskie.

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie w branży spedycyjnej lub wykształcenie w obszarze logistyki - będą dużym atutem,
  • Płynna obsługa pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

Kontakt z pracodawcą

534036447

Adres e-mail

patrycja.sosnowska@ffm.pl