projektpraca.eu

Specjalistka ds. umawiania spotkań

AXTER
  • Dodano: 21 października 2024
  • Ważna do: 04 listopada 2024
132
2024-10-21 2024-11-04

Opis stanowiska pracy

Firma AXTER z branży automatyki przemysłowej poszukuje studentki z miłym głosem do pracy polegającej na umawianiu spotkań.  Jesteśmy integratorem automatyki przemysłowej - specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu systemów automatyki dla różnych sektorów przemysłu. Wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają dzięki pracy zespołowej. Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kontaktowanie się z firmami w celu przedstawienia oferty firmy AXTER
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Aktualizowanie bazy danych klientów i kontaktów
  • Przygotowanie raportów z przeprowadzonych rozmówi i spotkań
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy podczas kontaktów telefonicznych

OFERUJEMY

  • Pracę w godzinach 9.00 – 15.00, od poniedziałku do piątku
  • Szkolenie wstępne oraz wsparcie w okresie wdrażania w obowiązki
  • Praca w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży automatyki przemysłowej

Wymagania

  • Status studentki
  • Miły i przyjazny głos
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności
  • Znajomość (MS Office)
  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Doświadczenie w telemarketingu / obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego nagrania głosowego na adres:

    praca@axter.pl

    W tytule prosimy wpisać „Specjalistka ds. umawiania spotkań”.

Kontakt z pracodawcą

797994541

Adres e-mail