projektpraca.eu

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

PRZEDSZKOLE NEPUBLICZNE ZYGZAK
  • Dodano: 18 października 2024
  • Ważna do: 01 listopada 2024
53
2024-10-18 2024-11-01

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć edukacyjno-wychowawczych
  • codzienna opieka nad dziećmi
  • aktywna współpraca z rodzicami
  • prowadzenie dokumentacji nauczycielskiej

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • wsparcie merytoryczne autorytetów współpracujących z Wydawnictwem MAC
  • udział w ciekawych projektach

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego – kierunek edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  • gotowości do realizacji innowacyjnych projektów edukacyjnych
  • pasji do pracy z dziećmi
  • kreatywności, zaangażowania i samodzielności
  • doświadczenie w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia z zakresu pedagogiki specjalnej lub ukończone studia z zakresu edukacji włączającej, autyzm, lub wczesne wspomaganie rozwoju

Adres e-mail

rekrutacja@mac.pl