projektpraca.eu

Rejestratorka - staż

Fundacja Heros
  • Dodano: 04 września 2024
  • Ważna do: 23 września 2024
320
2024-09-04 2024-09-23

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, zajmująca się aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych poszukuje na staż zawodowy osoby  w ramach projektu „Zatrudnienie wspomagane szansą na pracę” współfinansowanego ze środków PFRON, na stanowisko:

REJESTRATORKA – staż

  • rejestracja bezpośrednia, telefoniczna, oraz mailowa,
  • nadzór nad dokumentacją papierową i elektroniczną, oraz jej archiwizacja,
  • wydawanie, kserowanie dokumentacji,
  • udzielanie informacji na temat świadczonych usług,
  • obsługa programu do rejestracji.

Wymagania

  • mile widziane doświadczanie w pracy biurowej, rejestracji, obsłudze klienta,
  • znajomość obsługi komputera, oraz pakietu MS Office,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy własnej,
  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • status osoby bezrobotnej,
  • wiek aktywności zawodowej,
  • zamieszkiwanie na terenie woj. Świętokrzyskiego.

W ramach stażu oferujemy:

  • stypendium stażowe 2294,99 zł brutto,
  • zwrot kosztów dojazdu
  • wsparcie specjalistów Fundacji: psychologa, doradcy zawodowego, prawnika, trenera pracy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczania,

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

monika.kowalik@fundacjaheros.org

 lub kontakt na nr 886 781 680 lub 795-200-402

ul. Wesoła 51/531

Kielce

Kontakt z pracodawcą

886 781 680 lub 795-200-402

Adres e-mail