projektpraca.eu

Kierownik zakładu aktywności

Fundacja Edukator
  • Dodano: 20 września 2024
  • Ważna do: 04 października 2024
68
2024-09-20 2024-10-04

Opis stanowiska pracy

Fundacja zatrudni kierownika Zakładu Aktywności Zawodowej w Krasocinie.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie działalnością Zakładu Aktywności Zawodowej – organizacja pracy w ZAZ,
  • koordynowanie pracy w oparciu o preliminarz wydatków i harmonogram działań, przygotowywanie rozliczeń,
  • zarządzanie zespołem, delegowanie i rozliczanie z zadań,
  • monitoring postępu rzeczowego i finansowego,
  • współpraca z zespołem,
  • nadzór nad działaniami marketingowymi mającymi na celu sprzedaż usług świadczonych przez ZAZ,
  • kontakt z instytucjami.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia;
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole.

Wymagania

  • 3-letnie doświadczenie zawodowe (w tym min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołami lub prowadzeniu działalności gospodarczej) – warunek konieczny,
  • doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością,
  • znajomość prawa w zakresie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudniania osób z niepełnosprawnościami, prawa pracy i innych aktów prawnych na podstawie, których funkcjonuje ZAZ,
  • umiejętność zarządzania, dyspozycyjność, rzetelność,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie problematyki ekonomii społecznej, w szczególności związane z aktywizacją zawodową i społeczną osób z niepełnosprawnością,
  • prawo jazdy kat B,
  • wykształcenie wyższe.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na podany niżej adres e-mail w tytule wpisując: Kierownik ZAZ. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Adres e-mail