projektpraca.eu

Pracownik usług sprzątających - z orzeczeniem

Rekrutacja
  • Dodano: 19 września 2024
  • Ważna do: 03 października 2024
53
2024-09-19 2024-10-03

Opis stanowiska pracy

Oferuję pracę przy sprzątaniu w Kielcach.

1. Sprzątanie zakładów produkcyjnych. Od poniedziałku do piątku. Umowa o pracę. Praca na pełny etat lub pół - do ustalenia.

Do sprzątania: pomieszczenia biurowe, socjalne, toalety.

2. Sprzątanie obiektu w centrum Kielc. O poniedziałku do piątku. Umowa o pracę.

Praca na pełny etat w systemie 2 zmianowym

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu.

Chęci do pracy

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferta skierowana do osób zamieszkujących woj. świętokrzyskie, biernych zawodowo, w wieku aktywności zawodowej.

Kontakt z pracodawcą

534-036-447

Adres e-mail

patrycja.sosnowska@ffm.pl