projektpraca.eu

Agent nieruchomości

Welcome Home Nieruchomości
  • Dodano: 17 października 2024
  • Ważna do: 31 października 2024
104
2024-10-17 2024-10-31

Opis stanowiska pracy

Firma Welcome Home Nieruchomości poszukuje ambitnych osób, które chcą rozwijać się w dynamicznej, młodej firmie działającej na rynku nieruchomości. Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, z możliwością długofalowego rozwoju i budowania kariery.

Zakres obowiązków:

•Pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży i wynajmu

•Pozyskiwanie klientów i kompleksowa obsługa procesu transakcji

•Monitorowanie rynku nieruchomości i analiza trendów

•Profesjonalna prezentacja nieruchomości

•Budowanie wizerunku marki Welcome Home Nieruchomości

•Oferujemy:

•Szkolenie i pełne wdrożenie ( min 5h dziennie przez pierwszy tydzień w biurze) następnie elastyczne godziny pracy i dużą samodzielność (studenci mile widziani)

•wysokie wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym

•pracę na samodzielnym stanowisku

•know-how firmy

•wsparcie marketingowe i sprzedażowe

•świetną atmosferę w pracy
- nie korporacyjna, przyjazna atmosfera w młodym zespole

Jeśli chcesz pracować w miejscu, gdzie Twoje zdanie się liczy i masz realny wpływ na rozwój firmy – wyślij swoje CV

Wymagania

Pracowitość, zaangażowanie i dyspozycyjność

•Umiejętność słuchania i badania potrzeb klientów

•Komunikowanie się językiem korzyści

•Dobra organizacja czasu i zarządzanie dokumentacją

•Efektywne promowanie ofert

•Zainteresowanie rynkiem nieruchomości

•Umiejętność pracy zespołowej

•Dobra obsługa MS Office

•Prawo jazdy kat. B

•Niekaralność

Dodatkowym atutem będzie:

•Doświadczenie w call center, sprzedaży lub pracy jako agent nieruchomości (choć nie jest konieczne)

Kontakt z pracodawcą

883112514

Adres e-mail

biuro@welcomehomenieruchomosci.pl