projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy

Olatex International Sp. z O.O.
  • Dodano: 17 października 2024
  • Ważna do: 31 października 2024
21
2024-10-17 2024-10-31

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL / KOORDYNATOR / KIEROWCA

Oferujemy:

- długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę, w późniejszym okresie chęć pracy na własnej działalności

- praca w delegacji (wtorek – piątek) – prywatne mieszkanie firmowe

-  przyjazna atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do każdego pracownika

- wynagrodzenie – pensja stała plus premia (6000 zł – 8000 zł)

Wymagania

Nasze wymagania:

- doświadczenie jako przedstawiciel / kierowca (mile widziana jazda busem)

- prawo jazdy kat. B

- odpowiedzialność i motywacja do pracy

- sprawność fizyczna (czasami pomoc kierowcom)

- dyspozycyjność

- komunikatywność

- wysoka kultura osobista

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- umiejętność prowadzenia negocjacji

Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą wyślij nam swoje CV lub zadzwoń!

Kontakt z pracodawcą

577 550 145

Adres e-mail

olatexinternational@gmail.com