projektpraca.eu

Cieśla dachowy

GRH Polska
  • Dodano: 07 czerwca 2024
  • Ważna do: 28 czerwca 2024
49
2024-06-07 2024-06-28

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998)

Zakres prac: montaż bardaży i więźby dachowej, przycinanie elementów drewnianych, obróbka elementów dachowych, prace na wysokości

Miejsce pracy: Alpy Francuskie-Francja

Przewidywany termin prac: czerwiec - listopad/grudzień 2024

Gwarantujemy:
Wynagrodzenie od 3000 euro „na rękę” miesięcznie wzwyż!
Polską umowę o pracę tymczasową delegującą do pracy we Francji
Zapewnione darmowe zakwaterowanie - pokoje jedynki w bardzo dobry standardzie!
Praca w pięknym, górskim regionie w Alpach
Pakiet premii i bonusów, możliwość zaliczki
Pomoc w dopełnieniu formalności

Wymagamy:
Praktycznego doświadczenia jako cieśla dachowy/stolarz budowlany
Chęci i determinacji do pracy

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)
grhpolska.recruitify.ai/job/7bd46618-bf7d-4ffe-9bfa-9332d5ed01d5?sourceId=816

Kontakt +48 518 673 665

Kontakt z pracodawcą

518673665

Adres e-mail

gabriela@grhpolska.com