projektpraca.eu

Kelner / Kelnerka

GRH Polska
  • Dodano: 12 czerwca 2024
  • Ważna do: 26 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998

Aktualnie dla naszych klientów – HOTELI we FRANCJI poszukujemy osób ze znajomością j. francuskiego i doświadczeniem na stanowisko:

Kelner/Kelnerka
Francja - Domme praca od 01.07 do 30.09

Co mamy do zaoferowania?
·Polską umowę o pracę tymczasową
·Gwarancję bezpłatnego zakwaterowania
·Pewną stawkę od 11, 72 -12, 00 euro/h (1600 – 1700 euro netto/msc.)
·Dodatkowo płatne nadgodziny
·Zapewnione posiłki/dieta
·Dodatek za urlop wypoczynkowy w wysokości 10% wynagrodzenia brutto
·Zwrot za dojazd w wysokości 150 euro

Czego oczekujemy?
·Doświadczenia na stanowisku kelnerskim lub pokrewnym. Osoby bez doświadczenia też mają szansę
·Znajomości języka francuskiego (min poz.A2)
·Dyspozycyjności na cały sezon

Jaki jest zakres obowiązków?
·Obsługa kelnerska w restauracji
·Nakrywanie do stołów, sprzątanie sali restauracyjnej i baru

Działamy w pełni transparentnie – wszystkie informacje dotyczące zasad współpracy z nami i warunków zatrudnienia u klienta otrzymasz w ofercie.
grhpolska.recruitify.ai/job/e073af9d-e5ef-424c-817e-e72d4a005de3?sourceId=816