projektpraca.eu

Technik serwisu

Globtrak Polska Sp. z o. o.
  • Dodano: 20 września 2024
  • Ważna do: 04 października 2024
55
2024-09-20 2024-10-04

Opis stanowiska pracy

  • instalacja urządzeń GPS, sond paliwowych, telematyki wizyjnej (kamer), czujników w różnych
    rejonach kraju,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz poszczególnymi działami firmy,
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • serwis zamontowanych urządzeń,
  • konfiguracja urządzeń poprzez aplikacje dedykowane,
  • tworzenie raportów z wykonywanych czynności
  • inwentaryzacja urządzeń.

Wymagania

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia,
  • niezbędna wiedza z zakresu elektromechaniki samochodowej, (osobowych, ciężarowych, urządzeń i
    maszyn budowlanych),
  • czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
  • dyspozycyjność ze względu na delegacje służbowe,
  • odpowiedzialność za powierzone mienie,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • mile widziane doświadczenie w montażach systemów GPS oraz sond paliwowych,
  • biegła obsługa elektroniki użytkowej.

Kontakt z pracodawcą

573-440-593

Adres e-mail

rekrutacja@globtrak.pl