projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy

Konsorcjum Naukowo - Edukacyjne SA
  • Dodano: 20 września 2024
  • Ważna do: 04 października 2024
86
2024-09-20 2024-10-04

Opis stanowiska pracy

Konsorcjum Naukowo-Edukacyjne S.A. zrzeszające instytucje edukacyjne, takie jak: Przedszkola i Żłobki Mini College, Świętokrzyską Szkołę Wyższą w Kielcach, czy Pro Investment wraz z spółką Arcop zajmująca się serwisem, dzierżawą i sprzedażą kserokopiarek, poszukuje ambitnego i zmotywowanego kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Szukamy dynamicznej osoby, która dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialna za obsługę naszych kluczowych instytucji edukacyjnych oraz firmy z branży kserokopiarek. Jeśli chcesz pracować w zespole dążącym do najwyższych standardów, ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Kielce / Województwo Świętokrzyskie

Opis stanowiska:

Jako Przedstawiciel Handlowy będziesz odpowiedzialny za:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długoterminowych relacji z istniejącymi partnerami.
  • Prezentowanie oferty edukacyjnej podmiotów wchodzących w skład Konsorcjum, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Przedstawianie oferty dzierżawy oraz sprzedaży kserokopiarek i drukarek
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert i umów.
  • Monitorowanie rynku, analizowanie potrzeb klientów oraz identyfikowanie nowych trendów i możliwości rozwoju.
  • Udział w konferencjach, targach, warsztatach oraz innych wydarzeniach branżowych w celu promocji naszych produktów i usług.
  • Raportowanie wyników swojej pracy oraz realizacji założonych celów sprzedażowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość w sprzedaży usług edukacyjnych oraz kserokopiarek i drukarek
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz prezentacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego podejmowania decyzji.
  • Orientacja na wyniki oraz umiejętność zarządzania czasem.
  • Znajomość obsługi komputera (Windows, Pakiet Office)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, gwarantujących skuteczność działań.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny zależny od wyników sprzedaży.
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole, w atmosferze sprzyjającej wymianie myśli oraz innowacjom.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon oraz laptop
  • Jak aplikować:Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres e-mail: kadry@konsorcjum.edu.pl  w temacie wiadomości prosimy wpisać "Przedstawiciel Handlowy - Imię i Nazwisko".

Adres e-mail

kadry@konsorcjum.edu.pl