projektpraca.eu

Ślusarz

PPHU PABLO Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 września 2024
  • Ważna do: 02 października 2024
39
2024-09-18 2024-10-02

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie elementów do spawania (fazowanie, kompletowanie zleceń),

  • przygotowywanie lekkich ram i podzespołów do malowania proszkowego przy użyciu szlifierek kątowych,

  • szlifowanie, satynowanie i polerowanie elementów nierdzewnych.

Wymagania

  • wykształcenie branżowe techniczne, ewentualnie chęci do nauki nowego zawodu – dla zainteresowanych przeprowadzimy dogłębne szkolenie,

  • dbałość o szczegóły i wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • znajomość czytania rysunku technicznego,

  • zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • stosowanie się do przepisów BHP.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca na miejscu w siedzibie firmy,

  • jednozmianowy system pracy,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Adres e-mail

praca@maszynypablo.pl