Operator CNC – (system Heidenhain) - Niemcy - (darmowe zakwaterowanie)

EXBUD
  • Dodano: 18 września 2024
  • Ważna do: 02 października 2024
22
2024-09-18 2024-10-02

Opis stanowiska pracy

Operator CNC

(system Heidenhain)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa frezarki numerycznej (system Heidenhain).
  • Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją produkcyjną.

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi maszyny sterowanej numerycznie.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego w podstawowym zakresie.

Mile widziane

  • Umiejętność pisania prostych programów.

To oferujemy

  • Polską umowę o pracę – na terenie Niemiec.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku – z możliwością wypracowania nadgodzin (również w soboty).
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych 2-osobowych pokojach.

Wymagania

Kontakt z pracodawcą

797229898

Adres e-mail

anna.latkowska@exbud.pl