projektpraca.eu

Malarz budowlany - malowanie natryskowe - Niemcy

EXBUD
  • Dodano: 18 września 2024
  • Ważna do: 02 października 2024
24
2024-09-18 2024-10-02

Opis stanowiska pracy

Malarz budowlany - malowanie natryskowe

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac malarskich,
  • Malowanie ścian, sufitów,
  • Przygotowywanie powierzchni przed malowaniem (szlifowanie, gruntowanie),
  • Praca z różnymi narzędziami malarskimi (pistolety natryskowe).

Wymagania:

  • Doświadczenie w malowaniu i przygotowywaniu powierzchni,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami malarskimi i szpachlarskimi,
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu prac malarskich.

Oferujemy:

  • Od pierwszego dnia umowę o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas (do 10 dnia każdego miesiąca).
  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe).
  • Odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia.
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie.
  • Polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, sprawy urzędowe).
  • Pakiet socjalny: świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe.

Wymagania

Kontakt z pracodawcą

797229898

Adres e-mail

anna.latkowska@exbud.pl