projektpraca.eu

Serwisant

KH-KIPPER Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 czerwca 2024
  • Ważna do: 30 czerwca 2024
102
2024-06-12 2024-06-30

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kajetanów koło Kielc

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Udział w realizacji bieżących prac serwisowych.
  • Przeglądy okresowe i naprawy bieżące zabudów.
  • Przeglądy okresowe i naprawy żurawi i hakowców

Wymagania

Nasze oczekiwania to:

  • Znajomość branży samochodowej.
  • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki.
  • Sumienność i dobra organizacja pracy.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność, udział w wyjazdach serwisowych.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@kh-kipper.pl wpisując w temacie wiadomości: Serwisant.

Kontakt telefoniczny: 504 037 292.

Kontakt z pracodawcą

504 037 292

Adres e-mail

praca@kh-kipper.pl