projektpraca.eu

Monter sprzedawca systemów zaciemnienń okiennych

Rol-Art Kielce Piotr Kowalczyk
  • Dodano: 28 czerwca 2024
  • Ważna do: 12 lipca 2024
91
2024-06-28 2024-07-12

Opis stanowiska pracy

Firma Rol-Art Piotr Kowalczyk poszukuje pracownika na stanowisko - Monter sprzedawca systemów zaciemnienń okiennych  plis, żaluzji, moskitier, rolet rzymskich.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie branży montażu rolet.

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • stabilne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • płatne nadgodziny, premie, dodatki za terminowe realizacje
  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych,
  • niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku monter lub pokrewnym (branża budowlana)
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • znajomość podstaw podłączeń elektrycznych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności manualne
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • Jeśli spełniasz powyższe kryteria i poszukujesz stabilnej pracy , prześlij swoje CV.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Kontakt z pracodawcą

+48 516 146 146

Adres e-mail

piotr@rol-art.pl