projektpraca.eu

Monter rolet zewnętrznych

Rol-Art Kielce Piotr Kowalczyk
  • Dodano: 28 czerwca 2024
  • Ważna do: 12 lipca 2024
125
2024-06-28 2024-07-12

Opis stanowiska pracy

Firma Rol-Art Piotr Kowalczyk poszukuje pracownika na stanowisko - Monter rolet zewnętrznych , żaluzji fasadowych rolet typ Zip Screen .

Zajmujemy się  produkcją, sprzedażą oraz montażem osłon okiennych zewnętrznych.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie branży montażu rolet.

umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,

stabilne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole,

możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych,

niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Wymagania:

doświadczenie w pracy na stanowisku monter lub pokrewnym (branża budowlana)

dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

umiejętność obsługi elektronarzędzi znajomość podstaw podłączeń elektrycznych będzie dodatkowym atutem

umiejętności manualne prawo jazdy kat. B

dyspozycyjność.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i poszukujesz stabilnej pracy , prześlij swoje CV.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Kontakt z pracodawcą

piotr@rol-art.pl

Adres e-mail

pawel@rol-art.pl