projektpraca.eu

Samodzielna księgowa / samodzielny księgowy

Konsorcjum Naukowo-Edukacyjne
  • Dodano: 02 kwietnia 2024
  • Ważna do: 16 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Konsorcjum – Naukowo Edukacyjne SA w Kielcach zatrudni:

Zakres obowiązków;

- Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości / ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości,

- Obliczanie podatków w firmie oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK, podatki lokalne,

- Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych umożliwiających prawidłowe zamknięcie roku obrachunkowego,

- Sporządzanie miesięcznych raportów wyników dla zarządu i banków,

- Współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, leasingowymi w zakresie    pozyskiwania i obsługi źródeł finansowania,

- Reprezentowanie firmy wobec urzędów państwowych i innych instytucji (US, banki itp.),

- Nadzór nad dokumentami zgromadzonymi w dziale finansowo – księgowym,

- Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych,

- Kwalifikacja podatkowa dokumentów,

- Dokonywanie przelewów bankowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy;

- Wykształcenia kierunkowego

- Minimum 2- letniego doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku: samodzielna/y księgowa/y.

- Praktycznej znajomości zagadnień księgowych i podatkowych.

- Ugruntowanej wiedzy z zakresu rachunkowości, finansów i rozliczeń podatkowych.

- Dobrej organizacji pracy, rzetelności, odpowiedzialności, dokładności, komunikatywności  i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

- Umowę o pracę w wymiarze: 1 etat

- Stabilność zatrudnienia

- Stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności

- Ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w miłym, dynamicznym zespole.

Mile widziane:

- Mile widziana znajomość programu Enova.