projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy – specjalista/tka ds. reklamy

Radio Kielce
  • Dodano: 26 września 2024
  • Ważna do: 11 października 2024
443
2024-09-26 2024-10-11

Opis stanowiska pracy

Radio Kielce poszukuje specjalisty/tki ds. reklamy.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- oferowanie usług reklamowo-promocyjnych rozgłośni radiowej i portali internetowych,
- dobór odpowiednich środków reklamy,
- przygotowywanie ofert i prezentacji zgodnie z potrzebami klientów,
- pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi,
- bieżąca obsługa zamówień,
- realizacja stawianych zadań i celów.

Od kandydatów oczekujemy:
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów (osobiście oraz przez telefon i e-mail),
- odpowiedzialności, zaangażowania, samodzielności, entuzjazmu, inicjatywy i kreatywności,
- średniego lub wyższego wykształcenia,
- bardzo dobrej umiejętności obsługi pakietu MS Office,
- posiadania prawa jazdy.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:
- miejsce pracy w znanej, cenionej na rynku firmie, w której zasady i cele są jasne i przejrzyste,
- pracę w zespole ludzi twórczych, którzy wzajemnie się wspierają i motywują,
- pracę, w której nagradza się pomysłowość, zaangażowanie i rozwój.

Jeśli doceniasz to, jak niezwykłymi ludźmi są przedsiębiorcy i chcesz im pomagać w rozwoju ich biznesu, dołącz do nas.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych pod adresem: rekrutacja@radio.kielce.pl

Na zgłoszenia czekamy do 11 października 2024 r.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć podpisane oświadczenie o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach "Radio Kielce" SA z siedzibą w Kielcach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Adres e-mail

rekrutacja@radio.kielce.pl