projektpraca.eu

Specjalista/tka techniki radiowej

Radio Kielce
  • Dodano: 26 września 2024
  • Ważna do: 11 października 2024
448
2024-09-26 2024-10-11

Opis stanowiska pracy

Radio Kielce poszukuje pracownika na stanowisko – specjalista/tka techniki radiowej

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- Udział w pracach wdrożeniowych w zakresie techniki radiowej,
- Nadzór nad prawidłową pracą urządzeń studiów emisyjnych oraz produkcyjno-nagraniowych.

Od kandydatów oczekujemy:
- Ogólnej wiedzy o nowoczesnych technologiach informatycznych, radiowych i studyjnych
- Ogólnej wiedzy na temat komputerowych systemów emisyjnych
- Ogólnej wiedzy o protokole MIDI
- Wiedzy w zakresie elektroniki
- Umiejętności obsługi klienckich systemów operacyjnych Windows 10, MacOS X
- Dobrej umiejętności obsługi pakietu MS Office
- Praktycznej umiejętność pracy z urządzeniami do transmisji dźwięku (kodeki, technologia IP Audio, protokół DANTE, AES67)
- Praktycznej umiejętności obsługi systemów bezprzewodowej transmisji dźwięku (mikrofony bezprzewodowe, systemy monitorowe) oraz analogowych i cyfrowych konsolet audio
- Biegłej znajomości systemów DAW: + Pro Tools, + Samplitude, Cubese lub Apple Logic Audio
- Praktycznej znajomości języka angielskiego w zakresie technik studyjnych, przetwarzania dźwięku oraz analizy dokumentacji technicznej
- Posiadania prawa jazdy kategorii B
- Dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole
- Mile widziana jest znajomość produktów emisyjnych DHD, umiejętność programowania wielopasmowych procesorów dźwięku programowych i sprzętowych oraz doświadczenie w pracy realizatora audio (radio, studio, live)
- Mile widziana biegła znajomości technik mikrofonowych, nagłośnieniowych, nagraniowych oraz obróbki cyfrowej dźwięku
- Mile widziana znajomość techniki nowych mediów.

Co oferujemy:
- miejsce pracy w znanej, cenionej na rynku firmie, w której zasady i cele są jasne i przejrzyste,
- pracę w zespole ludzi, którzy wzajemnie się wspierają i motywują,
- pracę, w której nagradza się zaangażowanie i rozwój.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych pod adresem: rekrutacja@radio.kielce.pl

Na zgłoszenia czekamy do 11 października 2024 roku.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć podpisane oświadczenie o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach "Radio Kielce" SA z siedzibą w Kielcach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Adres e-mail

rekrutacja@radio.kielce.pl