Projektant ds. analiz chłonności i optymalizacji projektów - Architekt

TRUST INVESTMENT
  • Dodano: 11 lipca 2024
  • Ważna do: 31 lipca 2024
97
2024-07-11 2024-07-31

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie analiz chłonności działki poprzez zaproponowanie możliwie maksymalnej zabudowy.
  • Umiejętność tworzenia analizy nasłonecznienia i zacieniania dla potencjalnej zabu-dowy.
  • Diagnoza zagrożeń występujących na analizowanym gruncie.
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem optymalizacji rozwiązań.
  • Tworzenie zestawień porównujących koszty różnych rozwiązań projektowych.
  • Bieżąca kontrola cen rynkowych i rozwiązań materiałowych
  • Kalkulacja kosztów budowy.

    To oferujemy

    • Umowa o pracę w TrustInvestment; z transparentnymi warunkami umowy i możliwością długoterminowej współpracy.
    • Ścieżki kariery i awanse wewnętrzne, szkolenia branżowe.
    • Prywatna opieka medyczna.
    • Karta MultiSport.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe świadczenia socjalne.
    • Parking dla pracowników
    • Komfortowe miejsce pracy wyposażone w nowoczesne narzędzia i technologie.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Ukończone studia w zakresie architektury, budownictwa lub podobne wykształcenie.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 6 miesięcy
  • Obsługa programu AutoCad.
  • Umiejętność tworzenia rysunków koncepcyjnych – m.in. zagospodarowanie terenu, rzuty kondygnacji.
  • Umiejętność analizy dokumentacji planistycznej (MPZP / warunki zabudowy).

Kontakt z pracodawcą

Adres e-mail

office@trustinvestment.pl