projektpraca.eu

Operator wózka widłowego, okolice Norymbergi, Niemcy

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 30 lipca 2024
  • Ważna do: 13 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Operator wózka widłowego – Niemcy – darmowe zakwaterowanie – bez j. niemieckiego

Praca w zakładzie prefabrykacji elementów betonowych.

Gwarantujemy:

  • legalne, długofalowe zatrudnienie w ramach umowy o pracę na kontraktach prowadzonych przez nas od blisko 30 lat,
  • terminowe wynagrodzenie wypłacane w Euro do 10-tego każdego miesiąca,
  • dodatkowe premie do wynagrodzenia,
  • urlop wypoczynkowy płatny w Euro,
  • bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), dojazd do pracy, narzędzia, odzież pracowniczą oraz środki BHP,
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie posiadanych umiejętności,
  • pracę w hali – przez cały rok, niezależnie od pogody,
  • wsparcie polskiego kierownika na każdym etapie współpracy – w pracy, w urzędzie, u lekarza itp.,
  • polskojęzyczny zespół pracowników,
  • podatki od wynagrodzeń odprowadzane są w Niemczech,
  • pełne ubezpieczenie w ZUS oraz oddelegowanie w ramach A1,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • możliwość ustalenia indywidualnego grafiku zjazdów do Polski,
  • premię za polecenie pracownika,
  • dodatkowe ubezpieczenie UNIQA,
  • możliwość ubiegania się o zwrot podatku w Niemczech.

Twoja praca będzie polegała na:

  • obsłudze wózka widłowego oraz wózka z przyczepą w zakresie transportu materiałów w obrębie hal produkcyjnych zakładu prefabrykacji elementów betonowych.

Wymagamy:

  • posiadania uprawnień do obsługi wózka widłowego UDT,
  • doświadczenia w pracy w obsłudze wózka widłowego,
  • zaangażowania i chęci do pracy.

Zapraszamy do aplikowania: Kliknij i aplikuj!