Cieśla / betoniarz - prefabrykacja – bez znajomości języka niemieckiego

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 30 lipca 2024
  • Ważna do: 13 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

Cieśla szalunkowy - betoniarz w Niemczech!

(prefabrykacja)

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy ???? Znajomość języka niemieckiego: NIE WYMAGANA!

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Składanie szalunków ścian, podestów, schodów oraz podciągów na podstawie dokumentacji technicznej.
  • Montaż gotowego zbrojenia i przygotowanie elementów do betonowania.
  • Demontaż szalunku.

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracach ciesielskich i betoniarskich przy prefabrykacji.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność, rzetelność, systematyczność.

GWARANTUJEMY:

  • Legalne zatrudnienie: Umowa o pracę na długoterminowych kontraktach.
  • Terminowe wynagrodzenie w Euro do 10-tego każdego miesiąca.
  • Premie do wynagrodzenia.
  • Płatny urlop w Euro.
  • Bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) i dojazd do pracy.
  • Narzędzia, odzież pracowniczą oraz środki BHP.
  • Stałą pracę w hali przez cały rok.
  • Wsparcie polskiego kierownika na każdym etapie współpracy.
  • Polskojęzyczny zespół pracowników.
  • Podatki od wynagrodzeń odprowadzane w Niemczech.
  • Pełne ubezpieczenie w ZUS oraz oddelegowanie w ramach A1.
  • Możliwość zaliczki.
  • Indywidualny grafik zjazdów do Polski.
  • Premie za polecenie pracownika.
  • Prywatną opiekę medyczną w Polsce z możliwością wykupienia pakietu dla rodziny.
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu lub aplikowania: Kliknij i aplikuj!