projektpraca.eu

Pracownik biurowy

Prometeusz Finanse Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 września 2024
  • Ważna do: 30 września 2024
915
2024-09-03 2024-09-30

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Biurowego, która dołączy do naszego zespołu. Jeśli jesteś dobrze zorganizowaną osobą, lubisz pracę w dynamicznym środowisku i masz doświadczenie w pracy biurowej, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczta tradycyjna i elektroniczna)

Księgowanie operacji bankowych
Obsługa systemu pożyczkowego
Wsparcie w codziennych zadaniach administracyjnych
Kontakt z klientami i partnerami biznesowymi w języku polskim i angielskim

Wymagania

Doświadczenie w pracy biurowej, szczególnie w zakresie obsługi księgowości i bankowości

Umiejętność obsługi systemów pożyczkowych będzie dodatkowym atutem
Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
Dokładność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@prometeusz.org.pl z dopiskiem „Pracownik Biurowy” w temacie wiadomości.

Adres e-mail

praca@prometeusz.org.pl