projektpraca.eu

Dyrektor biura fundacji

Fundacja
  • Dodano: 20 września 2024
  • Ważna do: 04 października 2024
143
2024-09-20 2024-10-04

Opis stanowiska pracy

Fundacja zatrudni dyrektora biura Fundacji. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w młodym i ambitnym zespole, dobre warunki płacowe.

Zakres obowiązków:

- wsparcie Zarządu w koordynacji zadań,
- współpraca i nadzór nad zespołami ds. rehabilitacji oraz Zakładu Aktywności Zawodowej,
- współpraca i nadzór nad pracą Kierowników Zakładu Aktywności Zawodowej i Środowiskowego Domu Samopomocy,
- wsparcie działań wizerunkowych Fundacji i placówek podległych szczególnie w zakresie promocji marketingowej,
- współudział w planowaniu działań Fundacji, inicjowanie i koordynacja procesów optymalizacyjnych funkcjonowania biura Fundacji,
-inicjowanie i koordynacja procesów zakupowych wraz z opracowaniem dokumentów przetargowych,
- współpraca z personelem, zleceniobiorcami i podwykonawcami.

Wymagania

- mile widziane wykształcenie wyższe o kierunku: ekonomia, zarządzanie,
- 3-letnie doświadczenie zawodowe (w tym min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołami lub w prowadzeniu działalności gospodarczej) – warunek konieczny,
- umiejętność zarządzania, dyspozycyjność, rzetelność,
- proaktywna postawa oraz determinacja w dążeniu do osiągania celu,
- wysoka kultura pracy i efektywna komunikacja.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na podany niżej adres e-mail w tytule maila wpisując: Dyrektor biura Fundacji. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Adres e-mail