projektpraca.eu

Mechanik samochodowy

TIS Auto-Serwis
  • Dodano: 17 października 2024
  • Ważna do: 31 października 2024
21
2024-10-17 2024-10-31

Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukujemy dobrze zorganizowanej osoby chętnej do pracy na stanowisku samodzielny mechanik samochodowy. Poszukujemy również mechanika do przyuczenia w zawodzie chcącego rozwijać swoje umiejętności. Praca będzie realizowana w warsztacie TIS Auto-Serwis blisko centrum Kielc. Zakres obowiązków:

-Wymiany eksploatacyjne w autach dostawczych i osobowych,

-Serwis klimatyzacji,

-Serwis układów hamulcowych,

-Wymiany elementów zawieszenia,

-Wymiany pasków rozrządu,

Oferujemy:

-umowa o pracę,

-stabilne warunki zatrudnienia pracę w pełnym wymiarze czasowym atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o kontakt tel. 504470239 w celu umówienia spotkania.

Wymagania

-znajomość zagadnień związanych z mechaniką aut dostawczych i osobowych,

-doświadczenie choć nie jest konieczne, gdyż poszukujemy również mechaników do przyuczenia,

-ciągłość pracy w zawodzie,

-wykształcenie kierunkowe,

-umiejętność organizacji pracy,

-odpowiedzialność,

-prawo jazdy kat. B.

Kontakt z pracodawcą

504470239

Adres e-mail

tis.autoserwis@op.pl