projektpraca.eu

Mechanik Samochodów Ciężarowych - Praca w Niemczech!

Klaver
  • Dodano: 15 października 2024
  • Ważna do: 29 października 2024
24
2024-10-15 2024-10-29

Opis stanowiska pracy

Lokalizacje: 64572 Büttelborn, 63939 Wörth am Main, 63811 Stockstadt, 36043 Fulda, 63741 Aschaffenburg

Co oferujemy?

- Niemiecka umowa o pracę – stabilne zatrudnienie!

- Brak Zeitkonta – wszystkie godziny są wypłacane od razu wraz z pensją.

- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu).

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, w tym dodatkowe prywatne opłacane przez pracodawcę.

- Premie po 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy!

- Możliwość pracy w nadgodzinach (+25% do stawki) i regularne zaliczki.

- Dodatki urlopowe i świąteczne.

Zakres obowiązków:

- Diagnostyka i naprawa systemów mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych oraz pneumatycznych.

- Przeprowadzanie precyzyjnych diagnoz i napraw usterek w pojazdach.

- Serwisowanie pojazdów zgodnie z wytycznymi producenta.

- Naprawy karoserii i mechaniki po wypadkach.

- Modyfikacje nowych pojazdów według wymagań klienta.

- Przygotowanie pojazdów do badań technicznych.

Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

- Doświadczenie zawodowe w pracy z pojazdami ciężarowymi.

- Znajomość systemów elektrycznych i elektronicznych.

Kontakt:

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414,

Klaver (KRAZ 18450) Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00

Wymagania

Kontakt z pracodawcą

570901414

Adres e-mail

work@klaverteam.com