projektpraca.eu

Mechanik maszyn budowlanych

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 czerwca 2024
  • Ważna do: 11 lipca 2024
25
2024-06-27 2024-07-11

Opis stanowiska pracy

Jesteś mechanikiem maszyn budowlanych z doświadczeniem i szukasz stabilnego zatrudnienia w renomowanej firmie?

Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 (wolne weekendy)
  • niezbędne narzędzia pracy: van serwisowy, laptop, tel. komórkowy
  • szkolenia techniczne i produktowe - średnio 70 godzin rocznie
  • premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.,
  • dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

zadania

  • serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®,
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu.

oczekujemy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie
  • Podstawowa znajomość słownictwa angielskiego technicznego.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Kontakt z pracodawcą

697 501 818

Adres e-mail

kielce@randstad.pl