projektpraca.eu

Elektomechanik

Balayan
  • Dodano: 26 czerwca 2024
  • Ważna do: 05 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Firma Balayan Sp.z.o.o zatrudni osobę z minimum rocznym doświadczeniem w mechanice samochodowej busów, oraz elektryce ogólnej oraz samochodowej.

Praca polegać będzie na montażu elektryki w wnętrzu zabudowy kampera, potrzebnej do korzystania z zamontowanego tam sprzętu i urządzeń. Instalacje takie w pewnym stopniu przypominają instalacje elektryczna w pomieszczeniach mieszkalnych.

Mechanika pojazdowa jak najbardziej wymagana gdyż trzeba dokonać również zmian w konstrukcji samochodu ( busa) oraz w jego standardowym wyposażeniu i osprzęcie.

Do obowiązków należeć będzie:

- mile widziane doświadczenie przy pracy z busami, kamperami
- wymiana części zgodnie z wymogami producenta
- diagnostyka i weryfikacja usterek technicznych
- prowadzenie dokumentacji napraw
- dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac
- dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:
- stabilne warunki pracy w prężnie rozwijającej się firmie
- umowa zlecenie na okres próbny (1-3 miesiące) następnie umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- w pełni wyposażone stanowisko pracy
- pracę w zespole profesjonalistów
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Wymagania

Nasze wymagania:

- doświadczenie zawodowe minimum rok
- wykształcenie kierunkowe
- wiedza techniczna z zakresu napraw pojazdów / elektryki samochodowej
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- samodzielność w działaniu
- umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
- odpowiedzialność i sumienność w wykonaniu powierzonych prac
- czynne prawo jazdy kat.B