projektpraca.eu

Lekarz / Lekarka POZ

Wave Europe
  • Dodano: 26 czerwca 2024
  • Ważna do: 10 lipca 2024
125
2024-06-26 2024-07-10

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy lekarza POZ, który dołączy do zespołu Ośrodka Zdrowia w miejscowości Św. Katarzyna (woj. świętokrzyskie).

Gwarantujemy pracę w przyjaznym środowisku i wsparcie doświadczonego zespołu medycznego. Poszukujemy osoby, która z pasją i zaangażowaniem będzie dbała o zdrowie pacjentów.

Oferujemy:

  • pracę 3 dni w tygodniu (lub więcej, do ustalenia)
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontrakt
  • wynagrodzenie: ok. 15 tys./mc brutto (UoP) (dla wymiaru: ⅗ etatu, czyli 3 dni w tygodniu)/ lub do 230 zł/h (kontrakt)

Mamy także ofertę dla lekarza POZ (w sąsiedniej miejscowości) na pełen etat. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Wymagania

  • dyplom ukończenia studiów medycznych
  • specjalizacja z medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych (lub w trakcie specjalizacji)
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • orientacja na Pacjenta
  • zaangażowanie, empatia i odpowiedzialność

Adres e-mail

cv@onthewave.co