projektpraca.eu

Endokrynolog

Wave Europe
  • Dodano: 27 czerwca 2024
  • Ważna do: 11 lipca 2024
74
2024-06-27 2024-07-11

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy lekarza endokrynologa (konsultacje w opiece koordynowanej), który dołączy do zespołu Ośrodka Zdrowia w miejscowości Św. Katarzyna (woj. świętokrzyskie).

Gwarantujemy pracę w przyjaznym środowisku i wsparcie doświadczonego zespołu medycznego. Poszukujemy osoby, która z pasją i zaangażowaniem będzie dbała o zdrowie pacjentów.

Oferujemy:- pracę min. 2 dni w miesiącu (z możliwością objęcia pełnego etatu)- zatrudnienie na kontrakt- wynagrodzenie: od 150 zł za pacjenta (max 4 pacjentów na godzinę)- elastyczny czas pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Mamy także oferty dla lekarzy POZ (w tej i sąsiedniej miejscowości). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.

Wymagania

  • dyplom ukończenia studiów medycznych
  • specjalizacja z endokrynologii
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • orientacja na Pacjenta
  • zaangażowanie, empatia i odpowiedzialność

Kontakt z pracodawcą

724 287 319

Adres e-mail

cv@onthewave.co