projektpraca.eu

Koordynator projektu

Adecco Poland
  • Dodano: 19 czerwca 2024
  • Ważna do: 03 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego wieloletniego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynatora projektu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Praca na pół etatu- 3 dni u Klienta i 2 dni z biura- kwestia godzin jest do uzgodnienia;
  • Auto służbowe niezbędne do dojazdów oraz kartę paliwową;
  • Pełne wdrożenie oraz przeszkolenie;
  • Sprzęt niezbędny do pracy- laptop, telefon;
  • Możliwość rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentów niezbędnych do zatrudnienia- badania, BHP;
  • On-boarding pracowników w pierwszym dniu pracy;
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Klientem oraz pracownikami;
  • Raportowanie i rzetelne prowadzenie dokumentacji;
  • Ścisła współpraca z administratorem- ewidencje czasu pracy, wnioski urlopowe, wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne podczas zatrudnienia;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość programów MS Excel oraz MS Word;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Umiejętność pracy w grupie oraz utrzymywania dobrych relacji ze współpracownikami;
  • Dokładność, poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki, komunikatywność;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania:

Oferta dotyczy pracy stałej.