projektpraca.eu

Spawacz, Monter konstrukcji stalowych

DarCraft Dariusz Woźniak
  • Dodano: 13 września 2024
  • Ważna do: 27 września 2024
80
2024-09-13 2024-09-27

Opis stanowiska pracy

- Składanie i spawanie konstrukcji stalowych
- montaż konstrukcji stalowych na placu budowy (delegacja)
-wykonywanie detali według rysunku technicznego,
- przygotowywanie elementów do spawania,
- obróbka konstrukcji oraz elementów wykonanych ze stali
( czyszczenie, przygotowanie do cynkowania )
-obsługa narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i przyrządów pomiarowych

Wymagania

- Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych,
- Zdolności manualne (szlifierka, wiertarka itp.)
- Dokładność,
- Odpowiedzialność,
- Dyspozycyjność,
- Chęć do pracy,
- Mile widziana znajomość rysunku technicznego,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- praca w młodym, przyjaźnie nastawionym zespole,
- umowa o pracę, umowa zlecenie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji

Kontakt z pracodawcą

732007588

Adres e-mail

biuro@darcraft.com.pl