projektpraca.eu

KIEROWCA / MAGAZYNIER

BEST PARTNER
  • Dodano: 17 października 2024
  • Ważna do: 31 października 2024
60
2024-10-17 2024-10-31

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

·        przygotowywanie towarów dla klientów,

·        załadowanie, rozwożenie i rozładowanie towarów,

·        przyjmowanie wyrobów do magazynu oraz sprawdzanie ich zgodności
         z dokumentami,

·        sprawdzanie i przeliczanie stanów magazynowych,

·        budowanie długoterminowych relacji z klientami

Wymagania

Kandydatem jest osoba:

·        posiadająca prawo jazdy kat. "B" min. 2 lata

·        z doświadczeniem na podobnym stanowisku,

·        z podstawową znajomością komputera,

·        łatwo nawiązująca kontakty,

·        dobrze zorganizowana,

·        wykształcenie min. średnie

Kandydatom oferujemy:

·        samodzielną i ciekawą pracę w zespole,

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt z pracodawcą

tylko poprzez e-mail.

Adres e-mail

praca@best-partner.eu