projektpraca.eu

Magazynier- z uprawnieniami UDT

Step Up Search
  • Dodano: 17 października 2024
  • Ważna do: 31 października 2024
67
2024-10-17 2024-10-31

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki

  • Załadunek i rozładunek samochodów naczepowych:
  • Załadunek i rozładunek samochodów naczepowych bezpośrednio z/na pola relacyjne
  • Alokacja przesyłek paczkowych na odbiorze do strefy paczek
  • Pomoc Kierowcom w skanowaniu przesyłek odbiorowych i przesyłek do dostawy naczepowej i/lub sprawdzenie wykonania tej czynności przez Kierowców

Wymagania

Oczekiwania

  • Uprawnienia oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym;
  • Sumienność;
  • Odpowiedzialność.

Oferujemy

  • bezpłatna opieka medyczna w Medicover dla pracownika,
  • możliwość dołączenia do ubezpiecznia grupowego, Multisport lub OK System,
  • zniżka na paliwo na stacjach Orlen
  • kartę sim do użytku prywatnego z darmowymi rozmowami i Internetem.
  • system kafeteryjny MyBenefit

Kontakt z pracodawcą

+48606489783

Adres e-mail

a.minner@stepupsearch.com