projektpraca.eu

Doradca rolniczy

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
  • Dodano: 17 kwietnia 2024
  • Ważna do: 01 maja 2024
151
2024-04-17 2024-05-01

Opis stanowiska pracy

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach prowadzi stały nabór do pracy w województwie świętokrzyskim na stanowisko doradcy /specjalisty rolniczego.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat.
  • Dobre i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju.

Sposób aplikowania:

  • e-mail: modliszewice@sodr.pl
  • lub listownie na adres:
    ŚODR w Modliszewicach,
    ul Piotrkowska 30, 26-200 Końskie

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.), prowadzonych przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że zgoda może być wycofana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Wymagania

Wykształcenie wyższe - rolnicze

Kontakt z pracodawcą

41 372 22 84

Adres e-mail

modliszewice@sodr.pl