projektpraca.eu

Specjalista/ Referent ds. zamówień publicznych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze
  • Dodano: 19 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

- Przygotowywanie , organizowanie i dokumentowanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych stosownie do wartości zamówienia - zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych i innymi aktami normatywnymi lub zgodnie z Regulaminem postępowań do 130 000 zł.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę , pełny etat, liczna stanowisk pracy : 1

Miejsce wykonywania pracy : WSS im. Św. Rafała w Czerwonej Górze , ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny

Wymagane dokumenty:

- CV,

- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, który jest dostępny na stronie internetowej Szpitala w zakładce ,, PRACA " - Nabór na stanowisko Specjalisty/ Referent ds. Zamówień Publicznych

- Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Prosimy o dołączenie klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji. W przypadku braku powyższej klauzuli nie będziemy mogli rozpatrzyć Pani/ Pana aplikacji, a dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone.

Wymagania

- Wykształcenie - wyższe,

- Bardzo dobra praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych i aktów wykonawczych,

- Praktyczna znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel ),

- Rzetelne i dokładne wykonywanie powierzonych zadań,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Umiejętność organizowania pracy własnej i pracy pod presją czasu,

- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok.