projektpraca.eu

Asystent / Asystentka - administracja biurowa

FFM
  • Dodano: 28 czerwca 2024
  • Ważna do: 12 lipca 2024
313
2024-06-28 2024-07-12

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Asystenta/Asystentki osoby, która będzie odpowiedzialna za codzienne obowiązki biurowe. Takie jak przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, obsługa telefonu, archiwizacja dokumentów oraz prowadzenie bieżącej obsługi dokumentacji w firmie.

Oczekujemy od kandydata:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Komunikatywności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, (preferowane kierunki związane z administracją lub zarządzaniem.)
  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych, takich jak MS Office.
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Umiejętność organizacji pracy, planowania i zarządzania czasem.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • status osoby biernej zawodowo
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (WARUNEK KONIECZNY)

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności
  • Wsparcie trenera pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: katarzyna.saltarska@ffm.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 534036447

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z pracodawcą

534036447

Adres e-mail

katarzyna.saltarska@ffm.pl