projektpraca.eu

Specjalista ds. księgowych - kontroler finansowy

AZ FFM
  • Dodano: 05 kwietnia 2024
  • Ważna do: 19 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Opis:

  • Wprowadzanie danych do systemów księgowych i arkuszy kalkulacyjnych,
  • Pomoc w przygotowywaniu prostych raportów finansowych i analiz kosztów,
  • Wsparcie w procesie fakturacji i zarządzaniu dokumentacją księgową,
  • Weryfikowanie poprawności wystawionych faktur, rozliczeń dziennych ect.

Wymagania

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Obsługa arkuszy kalkulacyjnych,
  • Podstawowa znajomość praktyk i zasad księgowych,
  • Podstawowa znajomość zasad podatku VAT.
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Skrupulatność, dokładność i obowiązkowość.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- WARUNEK KONIECZNY*
  • Miejsce zamieszkania w woj. świętokrzyskim

Oferujemy:
• 3-miesięczne wdrożenie na stanowisku
• staż w formie zdalnej,
• Stypendium stażowe,
• Po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Wsparcie opiekuna stażysty/ trenera pracy.

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W TYTULE WIADOMOŚCI PROSIMY PODAĆ NAZWĘ STANOWISKA.