projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac

Fundacja Heros
  • Dodano: 15 października 2024
  • Ważna do: 30 listopada 2024
116
2024-10-15 2024-11-30

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, dla swojego Klienta, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: Dębska Wola (pracodawca zapewnia zwrot kosztów dojazdu do pracy),
Umowa o pracę,
System pracy jednozmianowy.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie dokumentacji kadrowej
- nadzór nad ewidencją czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich
- sporządzanie list płac oraz rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych
- współpraca z ZUS, US, PFRON w zakresie rozliczeń i raportów
- aktualizacja danych pracowników w systemach kadrowo - płacowych
- monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Wymagania

Aby skorzystać z ofert pracy udostępnianych przez Fundację Heros należy spełniać wszystkie poniższe wymagania:

- posiadać orzeczenie o niepełnosprawności
- być w wieku aktywności zawodowej
- być bez zatrudnienia
- zamieszkiwać woj. świętokrzyskie.

Dodatkowe wymagania:

- znajomość programu kadrowego Comarch ERP Optima
- znajomość pakietu MS Office.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres: magda.tomczak@fundacjaheros.org

Kontakt: 539 309 781

Szukasz innych ofert pracy? Zgłoś się do nas!

Fundacja Heros,
ul. Wesoła 51/531
Kielce.

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail

magda.tomczak@fundacjaheros.org