projektpraca.eu

Specjalista ds. kadr i płac/ Osoba niepełnosprawna

Wakat Kelm
  • Dodano: 15 października 2024
  • Ważna do: 29 października 2024
113
2024-10-15 2024-10-29

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy na umowę o pracę na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac. Miejsce pracy- Dębska Wola (gwarantujemy zwrot kosztów dojazdu do pracy).

Wymagania

- Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

- Znajomość programu kadrowego COMRACH ERP OPTIMA

- Wykształcenie: administracja, finanse i rachunkowość, prawo lub pokrewne

- Znajomość pakietu MS Office

- Prowadzenie dokumentacji kadrowej (umowy, aneksy, dokumenty związane z zatrudnieniem)

- Nadzór nad ewidencją czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich

- Sporządzanie list płac oraz rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych

- Współpraca z ZUS, US, PFRON w zakresie rozliczeń i raportów

- Aktualizacja danych pracowników w systemie kadrowo- placowym

- Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Kontakt z pracodawcą

727500027

Adres e-mail

kielce@wakat.biz.pl