projektpraca.eu

Asystent w biurze rachunkowym

Fundacja Heros
  • Dodano: 12 czerwca 2024
  • Ważna do: 31 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, zaprasza do wzięcia udziału w projekcie "Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych II !" współfinansowanym ze środków PFRON.

Oferujemy udział w szkoleniu PODSTAWY KSIĘGOWOŚCI oraz w stażu zawodowym jako ASYSTENT BIURA RACHUNKOWEGO.

W ramach szkolenia:

  • 112 h szkolenia stacjonarnego w Kielcach (rozpoczęcie w sierpniu)
  • stypendium szkoleniowe 1714,72 zł brutto
  • ubezpieczenie, składki ZUS
  • catering, obiady
  • zaświadczenie o ukończonym szkoleniu
  • wiedza teoretyczna z zakresu księgowości oraz praktyczna (program do księgowania).

W ramach stażu:

  • 3 miesiące stażu zawodowego
  • stypendium stażowe 2294,99 zł brutto + zwrot za dojazdy na staż
  • możliwość zdobycia doświadczenia w biurze rachunkowym
  • szansa na zatrudnienie po stażu.

Wymagania

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • wiek aktywności zawodowej
  • zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego
  • w momencie zapisu do Fundacji status osoby: bez zatrudnienia - nieaktywnej zawodowo, bezrobotnej, poszukującej pracy (zapraszamy osoby zarówno zarejestrowane w urzędzie pracy jak i nie zarejestrowane; również z rentą).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

539 309 781

lub przesłania cv na adres: magda.tomczak@fundacjaheros.org

ul. Wesoła 51/531
Kielce