projektpraca.eu

Inspektor w dziale księgowości

Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Dodano: 23 września 2024
  • Ważna do: 02 października 2024
174
2024-09-23 2024-10-02

Opis stanowiska pracy

Księgowanie wyciągów bankowych.

Weryfikacja rozrachunków z kontrahentami.

Ewidencja zdarzeń i prowadzenie rozliczeń w zakresie funduszy spółdzielni.

Analiza i weryfikacja zapisów w zakresie przydzielonych kont księgowych.

Praca w wymiarze pełnego etatu.

Wymagania

Doświadczenie z zakresu księgowości min. 2 lata.

Wykształcenie średnie lub wyższe (Ekonomia, Finanse, Rachunkowość).

Znajomość ustawy o rachunkowości, CIT, VAT.

Znajomość pakietu MS Office ( Excel, Word).

Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, terminowość.

Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu spółdzielczości.

Wymagane dokumenty:

- List motywacyjny,

- CV z przebiegiem wykształcenia i pracy zawodowej.

Dokumenty o których mowa powyżej należy przesyłać do dnia 14.10.2024 . na dres e mail: kadry@ksm.pl lub złożyć w siedzibie KSM: 25-344 Kielce, ul. Kujawska 26 w godzinach 07.00-15.00.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

" Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.2018 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2018 poz. 1000."

Kontakt z pracodawcą

41-34-16-220

Adres e-mail

kadry@ksm.pl