projektpraca.eu

Młodszy księgowy

EMIR - EKO Sp. z o.o.
  • Dodano: 27 września 2024
  • Ważna do: 11 października 2024
123
2024-09-27 2024-10-11

Opis stanowiska pracy

EMIR - EKO Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach poszukuje pracownika na stanowisko: MŁODSZY KSIĘGOWY do pracy w zespole księgowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie doświadczonych członków naszego zespołu,
  • możliwość podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Zakres obowiązków:

  • bieżące księgowanie wyciągów bankowych, faktur kosztowych oraz innych dokumentów finansowych,
  • kontrola obiegu dokumentów finansowych w firmie,
  • pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, raportów i zestawień dla banków i innych instytucji
  • kontrola płatności, windykacja przeterminowanych należności oraz uzgadnianie sald.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie, mile widziane wykształcenie kierunkowe: EKONOMIA, FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ
  • znajomość przepisów prawa podatkowego: CIT, PIT, VAT oraz przepisów ustawy o rachunkowości,
  • co najmniej 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • systematyczność i rzetelność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość programów księgowych firmy InsERT: Rewizora nexo i Subiekta nexo.- wyższe wykształcenie, mile widziane wykształcenie kierunkowe: EKONOMIA lub FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ,
  • mile widziana znajomość programów księgowych firmy InsERT: Rewizora nexo i Subiekta nexo.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres ksiegowosc@pwolejarczyk.pl w temacie podając nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W przesłanym CV prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EMIR-EKO Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, ul. Górna 20/223 w celu prowadzenia tej jak i przyszłych rekrutacji." Administratorem Twoich danych osobowych jest EMIR-EKO Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, ul. Górna 20/223. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail biuro@emir-eko.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Adres e-mail

ksiegowosc@pwolejarczyk.pl