projektpraca.eu

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

MP SERWIS
  • Dodano: 12 czerwca 2024
  • Ważna do: 26 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie się rozwijający sklep internetowy z materiałami budowlanymi zatrudni osobę do obsługi i marketingu sklepu.

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie produktów do sprzedaży internetowej,

  • opracowywanie opisów produktów do sklepu internetowego,

  • wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży online,

  • budowanie i wzmacnianie wizerunku naszej marki własnej,

  • zarządzanie profilami firmy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube),

  • kręcenie rolek na YouTube, Instagram,
  • wykonywanie grafik/ banerów na sklep i portale aukcyjne,
  • umieszczanie ogłoszeń w serwisach aukcyjnych,

  • kontakt i współpraca z agencją reklamową w zakresie treści potrzebnych do marketingu firmy
  • współpraca z podwykonawcą prowadzącym działania reklamowe (GoogleAds).

Oferujemy :

  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia

  • Pracę od poniedziałku do piątku po 4 godziny dziennie

  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarcza nowe możliwości rozwoju

Pragniemy dodać że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wysyłając aplikacje emailem prosimy dopisać w tytule wiadomości aplikowane stanowisko.

Pamiętaj o dodaniu klauzuli RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wymagania

  • status ucznia lub studenta
  • chęci do pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)

  • znajomość programów graficznych, np. Photoshop, Gimp

  • umiejętność tworzenia tekstów zawierających słowa kluczowe, tzw. lekkie pióro

  • swobodne poruszanie się na social mediach
  • samodzielność i kreatywność w wykonywaniu zadań
  • entuzjazm i zaangażowanie

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • komunikatywność

  • mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi sklepu internetowego oraz sprzedaży poprzez serwisy aukcyjne